Customer ServiceУкраїнський
Full Sites
Український
English
Русский
Abbridged Sites
Deutsch (Verkürzt)
Español (Abreviado)
Français (Abrégé)
Português (Condensado)
日本語 (簡略版)
简体中文(精简版)
繁體中文 (精簡版)
한국어 (요약)
Close

Гриль Азія

Головний ресторан готелю «Гриль Азія» пропонує своїм гостям широке різноманіття азіатських та європейських страв та відомий їх приготуванням на відкритих кухнях закладу. Страви за оригінальними азіатськими рецептами готуються на пательнях вок та спеціальній пароварці, страви європейської кухні - у печі та на гриль. Особливою відзнакою приготування є використання м'яса та морепродуктів лише найвищої якості, що у кінцевому рахунку мають бездоганний смак.

Розташований у центрі міста на Софіївській площі, ресторан Гриль Азія зручний і з гордістю приймає як гостей готелю, так і мешканців міста. Відкриваючись о 6-ій годині, Гриль Азія пропонує повний американський сніданок, відвідання бізнес-ланчу, або вечерю з сім'єю та друзями.

Місткість - 125 місць.
Робочі години: щоденно, обслуговує сніданок, обід та вечерю з 06:00 до 24:00.

Бронювання: +380 44 581 1234

   

Лоббі Лаунж

До серця готелю – бару «Лоббі Лаунж» відвідувачі завжди можуть завітати для відпочинку від бурхливого міського життя у його затишній атмосфері лаунжу. Біля теплого оніксового каміну гостям пропонують виняткові страви європейської та української кухні у поєднанні з найкращими сортами бренді та коньяку.

Робочі години: щоденно, з 6.00 до 01.00.

   

Бар на 8

Розташований на 8 поверсі готелю, Бар на 8-ому відкриває неповторну панораму на історичну частину міста з його основними культурними пам'ятками – Софіївським та Михайлівським Соборами. У теплі місяці року тераса бару є основним місцем відпочинку гостей, пропонуючи обід та вечерю під відкритим небом. Асортимент страв української та міжнародної кухонь доповнені широкою картою вин та сигар. Особливої уваги заслуговує різноманіття коктейльних напоїв.

Робочі годиниs: щоденно, з 12:00 до 02.00.

   

Брунелло

Сучасний і в той же час елегантний бар «Брунелло» є ідеальним місцем для проведення коктейлю, презентації чи святкування у неофіційному форматі під замовлення. Поєднання меблів із темного дерева і сучасного рустованого мурування в глибоких коричневих відтінках, вигідно підкреслене теплим м'яким освітленням, що створює затишну та легку атмосферу закладу. Брунелло має окремий вхід з вулиці Алли Тарасової, що надає переваги при організації закритого прийому чи заходу. Організація та проведення святкування в барі Брунелло здійснюється на персональне замовлення за умов обговорення усіх необхідних деталей та побажань.

За додатковою інформацією та для замовлення, будь-ласка звертайтесь у відділ продажу за тел.: +380 44 581 1250 або на електронну пошту: kiev.regency@hyatt.com

Робочі години: за попереднім замовленням.