Customer ServiceУкраїнський
Full Sites
Український
English
Русский
Abbridged Sites
Deutsch (Verkürzt)
Español (Abreviado)
Français (Abrégé)
Português (Condensado)
日本語 (簡略版)
简体中文(精简版)
繁體中文 (精簡版)
한국어 (요약)
Close

Послуги та компліменти готелю

Хаятт Рідженсі Київ пропонує широкий спектр послуг, щоб задовольнити побажання найбільш вимогливих гостей.

Для гостей, які активно подорожують ми пропонуємо бізнес-центр, оснащений усім необхідним обладнанням, наявні цілодобові послуги консьєржа, працює персонал із знанням різних мов.

Послуги Бізнес-Центра
Бізнес-центр готелю надає повний спектр послуг секретаря, включаючи друк, переклад, відправлення факсу, копіювання чи поштовий сервіс. Наявність сучасної офісної техніки, швидкісного безпроводового інтернету, робоче місце обладнане за останніми технологіями, а також професійне обслуговування забезпечать зручність та швидкість використання послуг бізнес-центру сучасною діловою людиною.

Паркування
Хаятт Рідженсі Київ зручно розташований у центрі міста та має легкий доступ для під’їзду автомобільного транспорту. Підземний майданчик для паркування вміщує 93 автомобілі. Він надається для гостей, які проживають у готелі, відвідують заходи, що проводяться на його території, ресторани, спа салон чи спортивний клуб. Для зручності чи за умов обмеженості часу ми завжди запропонуємо послуги професійного паркувальника.

Безкоштовне Паркування:

 • Для гостей, які проживають у готелі
 • Перші 20 хвилин для всіх гостей готелю
 • Для діючих членів Клубу Олімпус

Платне Паркування:

 • 20 хвилин - 3 години: 60 грн.
 • 3-5 годин: 90 грн.
 • 5-24 години: 160 грн.

Транспортування 
Відстань від готелю до міжнародного аеропорту Бориспіль складає 37 км, що приблизно займає 30 – 40 хвилин подорожі на авто. Відстань від готелю до аеропорту Жуляни складає 10 км, що приблизно займає 15 – 30 хвилин подорожі на авто. У певні години дня, в період заторів на дорогах, тривалість може збільшуватись. Трансфери з/до аеропорту, а також VIP зустріч в аеропорту організовуються консьєржами готелю. Також наявні послуги оренди лімузинів та авто. Інформацію про ціну та бронювання можна отримати, звернувшись на електронну пошту готелю, за телефоном, або безпосередньою на стійці прийому гостей, перебуваючи в готелі.

Доступ в Інтернет
Доступ в Інтернет наявний в усіх кімнатах, конференц-залах та суспільних зонах, і є безкоштовним для гостей, які проживають та користуються послугами готелю.

 • Швидкісний Інтернет (LAN) у номерах
  У кімнаті є можливість з’єднанні зі швидкісним Інтернетом. Для цього необхідно підключити кабель, увімкнути ноутбук, підключитися до Веб-браузеру та слідувати інструкціям на екрані.

 • Безпровідний Інтернет
  У суспільних зонах є доступ до безпровідного Інтернету за технологією “wired to wireless roaming system”. Для цього необхідно скористатись спеціальним кодом, який можна отримати в телефонному режимі у оператора або на стійці прийому гостей.