Customer ServiceУкраїнський
Full Sites
Український
English
Русский
Abbridged Sites
Deutsch (Verkürzt)
Español (Abreviado)
Français (Abrégé)
Português (Condensado)
日本語 (簡略版)
简体中文(精简版)
繁體中文 (精簡版)
한국어 (요약)
Close

Хаятт Рідженсі Київ надає можливість проведення конференцій та банкетів різної тематики. У наявності готелю площа у 1000 кв.метрів загального та функціонального призначення, включаючи зал, площею у 371 кв. метрів, вісім конференц- залів та три кімнати для переговорів. Всі вони мають денне освітлення, систему контролю температури та обладнані за сучасними технологіями. Затишна атмосфера елегантного бару «Брунелло» є ідеальною для проведення коктейлю, презентації чи святкування у неофіційному форматі.

Організація ділових зустрічей
Готель пропонує простору банкетну залу у 371 кв. метрів, 8 конференц-залів та 3 кімнати переговорів, що надають чудові можливості для обслуговування різних заходів. Елегантні та стильні приміщення мають зручне планування та обладнані за останнім технологіями.

З банкетною спроможністю від 12 до 400 чоловік, Хаятт Рідженсі Київ пропонує багатоцільові та інноваційні рішення банкетного обслуговування для малих, середніх та великих зустрічей. Запропонована їжа найвищою якості, базована на меню ресторану Гриль Азія, поєднується з професійним та чемним сервісом. Наш персонал завжди готовий допомогти та порадити необхідні деталі для організації ідеального заходу.

Планування весіль
Підготовкою весільного банкету займається команда професіоналів, яка, враховуючи Ваші побажання, потурбується про всі необхідні деталі найбільш очікуваного та хвилюючого дня. По-справжньому незабутнє і чарівне весілля – подія, на яку кожний очікує так довго і прагне запам'ятати назавжди. Ми гарантуємо організацію справжнього свята. Наш персонал готовий і завжди радий втілити всі Ваші побажання та порадити дійсно цікаві та корисні ідеї.

Готель Хаятт Рідженсі Київ пропонує кілька різних залів місткістю від 10 до 350 гостей, що дозволяє організувати маленьке святкування чи розкішний банкет з великою кількістю запрошених. Так ексклюзивна церемонія і витончене святкування ідеальні в розкішних закритих Президентських апартаментах, а розкішне та вишукане весілля можливе в елегантному просторому Бальному залі.

Організація банкетів
Елегантні та стильні у плануванні та дизайні приміщення готелю Хаятт Рідженсі Київ вирізняються креативністю та детальністю банкетних підходів та рішень. Маючи, оригінальний та достатньо гнучкий підхід до банкетного обслуговування, ми завжди намагаємось задовольнити усі побажання гостей. Для створення ідеального банкетного пакету, ми пропонуємо поєднання спеціально підібраного меню та напоїв. У розпорядженні готелю банкетне обладнання для обслуговування будь-якого заходу. Детальне обговорення усіх необхідних деталей та побажань з представниками нашого готелю дозволяє організувати та провести захід на найвищому рівні якості.